—
Brak danych | |||||
Piątek, 03 maja 2024 | |||||
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
18:00 | Górnik Łęczna | -:- | Odra Opole | ||
20:30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | -:- | Arka Gdynia | ||
— Piłka nożna, — eWinner 2. Liga, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
16:00 | Polonia Bytom | -:- | Sandecja Nowy Sącz | ||
19:00 | Kotwica Kołobrzeg | -:- | Stomil Olsztyn | ||
19:00 | Skra Częstochowa | -:- | ŁKS II Łódź | ||
— Piłka nożna, — Liga angielska, 36. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
21:00 | Luton | -:- | Everton FC | ||
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 34. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
21:00 | Getafe CF | -:- | Athletic Bilbao | ||
— Piłka nożna, — Liga francuska, 32. kolejka 02.05.2024 – 05.05.2024 | |||||
19:00 | Toulouse FC | -:- | Montpellier HSC | ||
21:00 | RC Lens | -:- | FC Lorient | ||
— Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
18:00 | Cracovia | -:- | Górnik Zabrze | ||
20:30 | Ruch Chorzów | -:- | Lech Poznań | ||
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 32. kolejka 03.05.2024 – 05.05.2024 | |||||
20:30 | TSG 1899 Hoffenheim | -:- | RB Lipsk | ||
— Piłka nożna, — Liga włoska, 35. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
20:45 | Torino FC | -:- | Bologna FC | ||
Sobota, 04 maja 2024 | |||||
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
15:00 | Resovia Rzeszów | -:- | Miedź Legnica | ||
17:30 | Lechia Gdańsk | -:- | GKS Tychy | ||
20:00 | GKS Katowice | -:- | Stal Rzeszów | ||
— Piłka nożna, — eWinner 2. Liga, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
12:00 | Radunia Stężyca | -:- | Wisła Puławy | ||
13:30 | Lech II Poznań | -:- | KKS Kalisz | ||
17:00 | Olimpia Elbląg | -:- | Hutnik Kraków | ||
17:30 | Olimpia Grudziądz | -:- | Stal Stalowa Wola | ||
— Piłka nożna, — Liga angielska, 36. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
13:30 | Arsenal Londyn | -:- | AFC Bournemouth | ||
16:00 | Brentford FC | -:- | Fulham Londyn | ||
16:00 | Brighton & Hove Albion | -:- | Aston Villa | ||
16:00 | Burnley FC | -:- | Newcastle United | ||
16:00 | Sheffield United | -:- | Nottingham Forest | ||
18:30 | Manchester City | -:- | Wolverhampton Wanderers | ||
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 34. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
14:00 | Real Sociedad | -:- | UD Las Palmas | ||
16:15 | Real Madryt | -:- | Cadiz CF | ||
18:30 | Girona CF | -:- | FC Barcelona | ||
21:00 | RCD Mallorca | -:- | Atletico Madryt | ||
— Piłka nożna, — Liga francuska, 32. kolejka 02.05.2024 – 05.05.2024 | |||||
15:00 | Le Havre | -:- | RC Strasbourg | ||
17:00 | AS Monaco | -:- | Clermont Foot | ||
19:00 | FC Metz | -:- | Stade Rennais | ||
21:00 | Stade Brestois | -:- | FC Nantes | ||
— Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
15:00 | ŁKS Łódź | -:- | Śląsk Wrocław | ||
17:30 | Zagłębie Lubin | -:- | Raków Częstochowa | ||
20:00 | Stal Mielec | -:- | Jagiellonia Białystok | ||
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 32. kolejka 03.05.2024 – 05.05.2024 | |||||
15:30 | Borussia Dortmund | -:- | FC Augsburg | ||
15:30 | VfB Stuttgart | -:- | Bayern Monachium | ||
15:30 | VfL Wolfsburg | -:- | SV Darmstadt 98 | ||
15:30 | Werder Brema | -:- | Borussia Moenchengladbach | ||
18:30 | FC Koeln | -:- | SC Freiburg | ||
— Piłka nożna, — Liga włoska, 35. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
18:00 | AC Monza | -:- | Lazio Rzym | ||
20:45 | US Sassuolo | -:- | Inter Mediolan | ||
Niedziela, 05 maja 2024 | |||||
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
12:40 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | -:- | Polonia Warszawa | ||
15:00 | Wisła Płock | -:- | Motor Lublin | ||
18:00 | Znicz Pruszków | -:- | Chrobry Głogów | ||
— Piłka nożna, — eWinner 2. Liga, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
16:00 | Zagłębie II Lubin | -:- | Pogoń Siedlce | ||
— Piłka nożna, — Liga angielska, 36. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
15:00 | Chelsea Londyn | -:- | West Ham United | ||
17:30 | Liverpool FC | -:- | Tottenham Hotspur | ||
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 34. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
14:00 | Osasuna Pampeluna | -:- | Real Betis Sewilla | ||
16:15 | Celta Vigo | -:- | Villarreal CF | ||
18:30 | Valencia CF | -:- | Deportivo Alaves | ||
21:00 | Rayo Vallecano | -:- | UD Almeria | ||
21:00 | Sevilla FC | -:- | Granada CF | ||
— Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
12:30 | Warta Poznań | -:- | Widzew Łódź | ||
15:00 | Korona Kielce | -:- | Piast Gliwice | ||
17:30 | Legia Warszawa | -:- | Radomiak Radom | ||
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 32. kolejka 03.05.2024 – 05.05.2024 | |||||
15:30 | Union Berlin | -:- | VfL Bochum | ||
17:30 | Eintracht Frankfurt | -:- | Bayer Leverkusen | ||
19:30 | 1. FC Heidenheim | -:- | FSV Mainz | ||
— Piłka nożna, — Liga włoska, 35. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
12:30 | Cagliari Calcio | -:- | US Lecce | ||
15:00 | Empoli | -:- | Frosinone | ||
15:00 | Hellas Werona | -:- | ACF Fiorentina | ||
18:00 | AC Milan | -:- | Genoa CFC | ||
20:45 | AS Roma | -:- | Juventus Turyn | ||
Poniedziałek, 06 maja 2024 | |||||
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
18:00 | Zagłębie Sosnowiec | -:- | Wisła Kraków | ||
— Piłka nożna, — eWinner 2. Liga, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
18:15 | GKS Jastrzębie | -:- | Chojniczanka Chojnice | ||
— Piłka nożna, — Liga angielska, 36. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
21:00 | Crystal Palace | -:- | Manchester United | ||
— Piłka nożna, — Liga francuska, 32. kolejka 02.05.2024 – 05.05.2024 | |||||
21:00 | OSC Lille | -:- | Olympique Lyon | ||
— Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 31. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
19:00 | Pogoń Szczecin | -:- | Puszcza Niepołomice | ||
— Piłka nożna, — Liga włoska, 35. kolejka 03.05.2024 – 06.05.2024 | |||||
18:00 | US Salernitana 1919 | -:- | Atalanta Bergamo | ||
20:45 | Udinese Calcio | -:- | SSC Napoli | ||
Wtorek, 07 maja 2024 | |||||
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, 1/2 finału 30.04.2024 – 08.05.2024 | |||||
21:00 | Paris Saint-Germain | -:- | Borussia Dortmund | ||
Środa, 08 maja 2024 | |||||
— Piłka nożna, — Liga Konferencji, 1/2 finału 02.05.2024 – 09.05.2024 | |||||
18:45 | Club Brugge | -:- | ACF Fiorentina | ||
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, 1/2 finału 30.04.2024 – 08.05.2024 | |||||
21:00 | Real Madryt | -:- | Bayern Monachium | ||
Czwartek, 09 maja 2024 | |||||
— Piłka nożna, — Liga Konferencji, 1/2 finału 02.05.2024 – 09.05.2024 | |||||
21:00 | Olympiakos Pireus | -:- | Aston Villa | ||
— Piłka nożna, — Liga Europy, 1/2 finału 02.05.2024 – 09.05.2024 | |||||
21:00 | Atalanta Bergamo | -:- | Olympique Marsylia | ||
21:00 | Bayer Leverkusen | -:- | AS Roma |